Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija Šiaulių rajono savivaldybę nominavo kaip lygiausią savivaldybę

Norime pasidžiaugti, kad Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija Šiaulių rajono savivaldybę nominavo kaip lygiausią savivaldybę, nominacijoje „Už moterų ir vyrų lygybės priemones užimtumo ir verslo srityje“.
Nominacija buvo skirta dėka Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro organizuojamų mokymų, skirtų verslo srityje veiklą vykdančioms moterims. Mokymai skatina moteris dalyvauti visuose organizuojamuose mokymuose, teikia konsultacijas moterims verslo pradžios, verslo planavimo, rinkodaros, įmonių valdymo, finansų analizės, kontrolės ir valdymo, finansavimo šaltinių paieškos, Europos Sąjungos struktūrinių fondų, darbo teisės informacinių technologijų ir jų panaudojimo, informacijos paieškos ir jos valdymo, personalo valdymo, kitomis verslui aktualiomis temomis.

Džiaugiamės, kad Šiaulių rajone yra verslių moterų, kurios aktyviai dalyvauja mokymuose, domisi naujovėmis, ieško įvairių verslo šakų.

Skatinti plėsti žinias apie verslumą ir jo naudą, 2021 metais, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras suorganizavo 4 mokymus šia tema:

* Efektyvumas buhalterijoje: privalomos ir perteklinės ūkinės
operacijos (29 dalyvės);
* Kaimo turizmo asociacijos veikla, Kaimo turizmo sodybų vertinimas
(27 dalyvės);
* Atviros dienos kaime su edukacijomis (11 moterų dalyvių);
* Vietinio turizmo išteklių pristatymas (Močiučių skaros,
Ramunynas, Ramunių muziejus) (33 dalyvės).

Atsiliepimai

Komentuoti