Veikla

2006 metais šalia Kryžių kalno buvo padėtas Turizmo informacijos centro kertinis akmuo. Per tą laiką iš įvairių fondų ir Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto buvo investuota per 4,7 mln. litų (daugiau nei 1,36 mln. eurų).

Šiaulių rajono turizmo informacijos centras su visa reikiama infrastruktūra (nuo stovėjimo aikštelės iki suvenyrų parduotuvių)  įsikūrė 2008 metų liepos 24 dieną šalia unikalaus religinio ir istorijos kultūros objekto – Kryžių kalno.

Centro pastatą pašventino Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, ta proga Kryžių kalne buvo pastatytas kryžius. Atidarymo iškilmėse dalyvavo ministras pirmininkas Gediminas Kirkilas, keletas Seimo narių, ministerijų atstovų, Šiaulių apskrities viršininkas ir rajonų merai.

Turizmo informacijos centras įsikūrė kitoje kelio pusėje nuo Kryžių kalno. Objektus skiria šimto metrų atstumas, tačiau jungia grįstas ir apšviestas takas.

Šiaulių rajono turizmo ir verslo centre:

  • teikiama informacija apie Šiaulių rajono lankytinas vietas, pramogas, maitinimo ir apgyvendinimo įstaigas bei renginius;
  • platinami nemokami turistiniai-informaciniai leidiniai apie Šiaulių rajoną ir kitus miestus;
  • tarpininkaujama užsakant maitinimo ar apgyvendinimo paslaugas;
  • veikia nemokama Wi-fi zona;
  • prekiaujama suvenyrais su Šiaulių rajono, Kryžių kalno ar Lietuvos atributika.

Darbo laikas:

Nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d.
I–VII  9.00–17.00
Nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d.
Nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d.
I–VII  9.00–18.00
Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
I–VII  9.00–19.00

Piliakalnio g. 7, Domantų k., Meškuičių sen., Šiaulių rajonas
Tel. +370 41 37 08 60
El. p. siauliuraj@gmail.com