Stovyklavietės / kempingai / poilsiavietės


Poilsiavietėje gausu suoliukų, pavėsinių, vaikų žaidimų aikštelė. Taip pat įrengta Daugėlių pušyno estrada, kur vyksta įvairios šventės ir renginiai.

Pakumulšio tvenkinys yra trys km į vakarus nuo Kuršėnų, Paringių km., Šiaulių rajone. Sutvarkytas paplūdimys, kuriame įrengtos persirengimo kabinos, vaikų žaidimų, krepšinio ir tinklinio aikštelės. Taip pat poilsiautojams įrengta mašinų stovėjimo aikštelė, lauko baldai, pavėsinės, laužavietės.

Meškių k., Bubių sen., Šiaulių r.

Tel.: +370 415 52575, +370 685 34 431, +370 686 09 226
El. p. info@dvarkiemis.com
www.dvarkiemis.lt

I–VII 11.00–23.00
Apgyvendinimas – visą parą

„Meškių Dvarkiemio“ kempingas įsikūręs vaizdingoje kaimo turizmo sodyboje. Šioje sodyboje sudarytos puikios sąlygos poilsiui bei pramogoms. Kempingas pritaikytas poilsiui, pramogoms, žvejybai, pobūvių ir susitikimų organizavimui.

Kempingo teritorijoje yra įrengta:
• 15 aikštelių kemperiams;
• 150 vietų palapinėms;
• 100 vietų aikštelė automobiliams;
• Kempinge yra visos sąlygos gamintis maistą, WC, dušas, skalbyklė ir džiovyklė, nuotekų išleidimas, elektra prisijungti, nemokamas WiFi, žaidimų bei tinklinio aikštelė, krepšinio stovas, vandens dviratis, įrengta rusiška garinė pirtis.

Domantų k., Meškuičių sen., Šiaulių r.

Tel. +370 614 39 518
El. p. sodybagirele@yahoo.com
www.sodybagirele.lt

Rezervacija telefonu

Rygos g. 12A, Gataučiai, Joniškio r.

Tel. +370 626 06 735
El. p. sunnynightscamping@gmail.com
www.sunnynights.lt

Dirba kasdien 8.00–24.00 (nuo gegužės iki spalio mėn.)

Saulėtųjų naktų kempingas įsikūręs šalia Šiauliai—Ryga kelio (E77/A12). Tai puiki vieta sustoti, jeigu keliaujate iš Skandinavijos į Centrinę Europą (ar atvirkščiai), ypač, jeigu norite aplankyti Kryžių kalną, kuris yra vos už 19 kilometrų.

Parko g. 2, Kurtuvėnai, Šiaulių r.

Tel. +370 41 37 03 33
El. p. info@kurtuva.lt
www.kurtuva.lt

Dirba kasdien 8.00–22.00 (nuo gegužės iki rugsėjo mėn.)

Kempingas įsikūręs vaizdingoje teritorijoje – Kurtuvėnų regioniniame parke. Puikios sąlygos poilsiui, pramogoms: ekskursijos su profesionaliais gidais, žygiai į gamtą pėsčiomis, dviračiais ir netgi žirgais, gamtos mokyklos organizuojamos edukacinės programos, žirgų turizmas, jojimo mokykla, taip pat galimybė žvejoti.

Atkurtame sodininko namelyje įsikūrusi administracija, kur visos sąlygos gamintis maistą: šaldytuvai, viryklės su orkaite, indų plovimo mašina, pagrindiniai įrankiai bei indai, patogūs stalai bei mikrabangų krosnelė. Įrengti bendro naudojimo, patogūs, erdvūs, uždari tualetai, kriauklės, dušai, atskiras neįgaliesiems pritaikytas sanitarinis mazgas su dušu. Skalbyklė ir džiovyklė. Kempingo teritorijoje vaikų žaidimo, tinklinio aikštelės. Kempinge Jūsų patogumui nemokamas WiFi. Miestelyje už kelių šimtų metrų maisto prekių parduotuvė.

Suteikiama vieta nameliui ant ratų (kemperiui, 15 vietų), automobiliui, motociklui, dviračiui, palapinei (50 vietų). Kemperiams prisijungimai prie elektros, vandentiekio, kanalizacijos.

Domantų k., Meškuičių sen., Šiaulių r.

Tel. +370 612 51 367
El. p. strasile@gmail.com

Rezervacija telefonu

Kuršėnų tvenkinio pakrantė sutvarkyta, joje įrengtas paplūdimys, persirengimo kabina ir lauko baldai. Patogus privažiavimas Lakštingalų, Miško gėlių, Energetikų gatvėmis.

Ventos upės šlaitas pritaikytas poilsiui. Jame gausu suoliukų ir medinių skulptūrų.

Poilsiautojams ir maldininkams įrengtos pavėsinės, lauko baldai, takai, tiltelis iki „stebuklingo“ šulinio. Koplyčia yra Agailių miške, apie 12 km į šiaurę nuo Kuršėnų. Koplyčia stovi nuošalioje vietoje, pasiekiama važiuojant žvyruotais miško keliais. Pasukus iš kelio 4010 Ringuvėlė—Šalvenai—Šakyna, toliau kryptį nurodo pastatytos rodyklės.

Šilelio miškas yra kelyje Kuršėnai—Gilvyčiai, Šilelių kaime. Poilsiavietėje įrengti lauko baldai, pavėsinės, laužavietė ir takas palei Ventos upę.

Poilsiavietėje yra pavėsinė.

Masiuliškių g. 1, Sutkūnai, Šiaulių r.
Tel. +370 699 38 735
El. p. jocusodyba@gmail.com

Lankytojai priimami iš anksto susitarus telefonu

Comments are closed.